Плечики для одягу 40 см з поворотним пластиковим гачком, чорні Комплект 10 шт
- Готово до відправки
- Код: 53127
75 ₴/комплект
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (73) 105-70-80
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вішалка тремпель пластиковий 40 см із поворотним пластиковим гачком, чорні Комплект 10 шт
Плічка призначені для легкого верхнього одягу. Плічка підходять, як для дому, так і для цехів з пошиття одягу, для магазинів, що торгують одягом. На плічці є вирізи для бретелів на які можна повісити сукні, майки, блузки і т.д.
Характеристики: довжина 400 мм, висота 180 мм, довжина гачка 90 мм, товщина 7 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 180 мм |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Пластик |
| Обертовий гачок | Так |
| Призначення | Для одягу (з поперечиною) |
| Товщина | 80 мм |
| Ширина | 400 мм |
- Ціна: 75 ₴/комплект









